Bahar Aylarının Vazgeçilmezi: Kot Ceket

Hem erkeklerin hem de kadınların kot ceket merakını en çok satılan ürünlerden bile görebiliriz. Alışveriş sepetlerinden eksik olmayan bir ürün kot ceket. Özellikle bahar aylarının gelmesiyle birlikte kot ceketin bizim için kurtarıcı rolünde olduğunu hepimiz biliyoruz. Hemen hemen her kombinle kullanılabilen kot ceket her kıyafete uyan ve inanılmaz derecede şık bir kıyafettir.

Kot ceket, bir bahar ayında soğuk zamanlarda yanınızda olabilecek ve istediğiniz zaman rahatça

katlayıp çantanıza koyabileceğiniz bir ürün. Kot ceket sadece mevsimsel olarak çok yönlü değil, tarz olarak da herkesin ilgisini çekiyor. Bu çok yönlü parçayı herkes bahar aylarında kullanmalı. Bu çok yönlü güzel parça birçok şekilde tercih edilebilir. Gelin deriderim.com olarak sizler için hazırladığımız bu yazıda, kot ceketi kombinlerde nasıl kullanabileceğimizi inceleyelim.

Erkekler Kot Ceket Modelleri Nasıl Kombinleyebilir?

Soğuk Havalar İçin

Boğazlı kazak üzerine bir kot ceket giyebilirsiniz. Erkekler için şık bir kot ceket kombini olacaktır. Kot ceketin altına da siyah bir pantolon tercih edilebilir. Özellikle siyah kot ceket erkeklerin favorisi olsa da oversize bir kot ceket erkekler için kışın bir vazgeçilmez olacaktır. Değişen renkler ve kumaşlar iyi görünmenizi sağlayacaktır. 

İlkbahar Kombini

Baharda da vazgeçemediğimiz kot ceket ile şık görünmeyi her mevsimde başarabilirsiniz. Kot ceketin altına küçük detaylı bir tişört ve kontrast tonlarını kullanarak bir pantolon seçebilirsiniz. Ayakkabı açısından benzer bir minimalist bir yaklaşımı tercih edin.

Yaz Kombini

Yaz akşamları hava bazen soğuk olabileceği renkli bir kot ceket seçebilirsiniz. Kot ceketin altında ince çizgili bir tişört kullanın. Yine ince bir şort ve beyaz spor ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Kadınlar Kot Ceketi Nasıl Kombinleyebilir?

Soğuk Havalar İçin

Soğuk havalarda bayanlar için kot ceket kombinleri konusunda birçok seçenekleri var. Bizim favorimiz ise taytın üzerinde oversize bir kot ceket tercih edilmesi. Tayt ile kot ceket kombini çok güzel bir seçim olacaktır. Kadınlar kot ceketin altına şık bir kazak tercih edebilir.  Çiçek işlemeli bu kot ceketi kışın tercih ederek bahar aylarını herkese hatırlatabilirsiniz. https://www.deriderim.com/gold-cicekli-aplikli-orgulu-isli-jean-ceket-gzdesign-p7174/

İlkbahar Kombini

İlkbahar denilince akla kot ceket etek ya da kot ceket elbise kombinleri akla gelir. Bizim de tercihimiz onlar olacak. Renkli bir elbisenin üzerine kot ceket çok yakışacaktır veya şık bir eteğin üstüne kot ceket kesinlikle tercih edilmeli.

Yaz Kombinleri

Yazın gelmesiyle birlikte şort ve kot ceket kombinleri daha çok görülüyor. Özellikle akşam havanın soğumasıyla tercih edilen bu kombinden kadınlar asla vazgeçmiyor. Yazın tercih edebileceğiniz bir model olan renkli boncuk işlemeli kot ceketi istediğiniz şortunuzla kombinleyebilirsiniz. https://www.deriderim.com/renkli-boncuk-islemeli-jean-ceket-gzdesign-p7210/

Kot Ceket Nasıl Yıkanır?

Kot ceketinizi makinede 40 derecenin üzerinde asla yıkanmamalı bu yüzden 40 derece veya 30 derecede yıkamanız kot ceketinizin kalitesinin korunmasını sağlar. Günlük yıkama programıyla kot ceketinizi yıkayabilirsiniz.