Deri Kıyafetler Hangi Mevsimde Giyilir?

Deri kıyafetler, kombinlerin en iyi tamamlayıcılarından. Geçmişten günümüze kullanımı devam eden ve birçok kişi için olmazsa olmazlardan olan deri kıyafetleri siz hangi mevsimlerde kullanıyorsunuz?

Deri ceket denildiğinde çoğu kişinin aklına bahar ayları ve mevsim geçişlerinde kullanılan dış giyim geliyor. Ancak aslında deri şıklığı bahar aylarıyla sınırlanamayacak kadar geniş yelpazede kıyafetler ve seçenekler sunuyor.

Deri Mont Kış Mevsiminde de Giyilir!

Kış mevsimini düşünelim. İçinize çok sinen, harika bir kombin yaptınız. Bluzunuz, eteğiniz ya da pantolonunuz müthiş görünüyor. Kıyafetlerinizin uyumu göz kamaştırıyor. Ayna karşısında saatlerce kendinizi izleyebilirsiniz 🙂 Ancak üzerinize giydiğiniz kaban o an her şeyin büyüsünü bozuyor. Oysa bu kıyafetle deri mont nasıl da uyum sağlardı!

İşte tam da bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Kış aylarında da tarzınızı özgürce ifade edebilmeniz için deri şıklığının gücünden faydalanabilirsiniz. Deriderim montlar ve kabanlar kış aylarına uyumlu olarak içi kürklü ve soğuk geçirmeyecek şekilde de üretiliyor. Her tarza uygun deri mont ve kabanları Deriderim farkı ile keşfedebilir ve kış aylarında da tarzınızla göz kamaştırabilirsiniz.

Yaz Aylarında Deri Etek Şıklığı!

Kim demiş deri etek yazın giyilmez diye? Deriderim şıklığı yaz aylarında da kalıpları yıkıyor! Deri pantolonlar kış aylarının en iddialı ve şık parçaları olurken yaz aylarında ise deri şıklığı yerini deri eteklere bırakıyor. Birbirinden tarz deri eteklerle, yaz aylarında çok cool kombinler yapabilirsiniz. Üstelik deri etek kombinleri yapmak çok kolay ve eğlenceli! Jean’lerinizle birlikte kullandığınız basic bir t-shirt deri etek ile birlikte kullanıldığında bambaşka bir şıklığa bürünüyor. Rengarenk t-shirtler ve deri etekleri yaz aylarında hem gece hem de gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Deri Şapkalar Her Sezon Trend!

Kombinlerin tamamlayıcı parçalarından olan deri şapkalar, her mevsim tarzınıza cool bir hava katmaya hazır. Deriderim deri şapkalar ; farklı stilleri ve renkleri ile tarzınıza eşsiz uyum sağlıyor.

Modayı takip eden değil, modayı yaratan bir stile sahip olmak istiyorsanız zamansız tasarımlardan olan deri şapkaların şıklığından faydalanabilirsiniz.

Deri şıklığını mevsimlere sığdırmayan, tarzınıza uygun tasarımlar için deriderim.comu ziyaret edebilirsiniz.