Erkeklere Özel Deri Ceket Kombinleri

Erkeklere en çok yakışan kıyafetlerden biri şüphesiz ki deri ceketler.  Cool ve karizmatik duruşlarıyla girilen çoğu ortama uyum sağlayan deri ceketler, mevsim ne olursa olsun kullanılmaya devam ediyor.

Siyah deri ceket, her erkeğin dolabında mutlaka olması gereken en kurtarıcı parçalardan biri. Kadınlar için siyah düz elbise ne ifade ediyorsa bizce erkekler için de siyah deri ceket aynısını ifade ediyor. Düz bir t-shirt, kazak ya da gömlek ile kombinleyebileceğiniz ve tüm kıyafetlerinize farklı bir hava katacak bir siyah deri ceketiniz mutlaka olmalı. Klasik ya da spor tarz fark etmeden kullanılabilen Deriderim siyah erkek ceket, vücuda tam oturan kesimiyle sportif ve dinamik bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Yakanın hemen altında göğüs kısmında bulunan verev kesim iki adet fermuarlı cep ve yan kısımlarda bulunan gizli fermuarlı cepler, spor şık görünümün yanında pratik bir kullanım olanağı sunuyor. Yeni bir siyah deri cekete ihtiyacınız varsa hemen göz atabilirsiniz.

Deri şıklığında, standart kalıplara sığamayanlar için özel olarak hazırlanan İkigai koleksiyonumuz, bu sezonun en çok tercih edilenlerinden. Rengarenk yapıları ve çeşit çeşit baskılarıyla gözlerinizi üzerinize toplayacak İkigai koleksiyonumuzu hala keşfetmediyseniz bizce çok şey kaçırıyorsunuz 🙂

Deri cekette kahverengi tonları her zaman kaliteli ve şık bir duruş sunar. Deriderim kahverengi deri ceketi toprak tonlarındaki t-shirt’ler ve koyu renk jean’ler ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Gün içerisinde esnek bir şekilde hareket edebilmeniz için özel olarak tasarlanan kahverengi deri ceket, günlük kıyafetlerinizin çoğuyla uyum sağlayabilir.  Kahverengi deri ceket aynı zamanda şık loafer ayakkabılar ve deri botlarla da oldukça uyumlu bir bütünlük sağlıyor. Bahar aylarında, geceler hala soğuk olabiliyor. Hem üşümemek hem de şık görünmek için deri ceket şıklığınızı kahverengi tonlarda bir boyun atkısı ve koyu tonlarda kasketle tamamlayabilirsiniz.

Erkeklerin severek kullandığı kıyafetlerden biri de derinin en çok tercih edilen çeşitlerinden olan süet ceketler. Deri ve süetin birleşimiyle tasarlanan montlardan deri ve süetin ayrı ayrı kombinlenmesine kadar her türlü deri & süet birleşimi harika kombinler yaratabiliyor. Kombin sınırı olmayan ve el işçiliğiyle tasarlanan süet deri montları, farklı renk seçenekleriyle birlikte Deriderim.com’da bulabilirsiniz.

Erkekler için süet ceketlere burdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca deri ceket kombinlerinizi yaparken, ceketinizin ayakkabılarınız ile uyumlu olmasına dikkat etmeyi ihmal etmeyin. Şıklığınızı riske atmamak için Deriderim ayakkabıları inceleyebilirsiniz.