Feng Shui’ye Göre Cüzdan Rengi

Bir bilim olarak Feng Shui, hayatımızın çeşitli yönlerini ve onu doğrudan etkileyenleri inceler. Belirli kuralları izlerseniz, kesinlikle istediğiniz şeyi başarabilirsiniz.

Bir cüzdan seçerken en önemli kriterlerden biri malzemedir. Feng shui cüzdanının öğretilerine göre; aldığınız cüzdan ucuz olamaz, aksi takdirde nakit akışını geri çeker. Bu nedenle, en iyi seçenek deri modelleridir.

Feng Shui ile birlikte renklerin anlamları ve enerjileri de çok önemlidir. Kararlarımızı, günümüzün enerjisini, başarısını ve şansımızı etkiler. Kombinlerimizde kullandığımız küçük renk detayları enerjimizi istediğimiz yöne çekmede oldukça etkilidir. Gün içinde sıklıkla kullandığımız cüzdanların renklerinin anlamlarını sizler için listeledik.

Yeşil

Yeşil renk, ağaçların yapraklarını sembolize eder ve bu renk eşyalar, aksesuarlar; sahibinin refahını ve finansal başarısını ifade eder. Hemen Keşfet!

Siyah

Koyu renk – istikrar ve istikrarın sembolüdür. Feng shui’nin öğretilerine göre, siyah, dünyanın verimliliğiyle ilişkilidir, bu nedenle bu cüzdan finansal akışları çekmek için idealdir. Hemen Keşfet!

Altın

Bu değerli metalin sarı ya da turuncu rengindeki modelleri nakit akışı üzerinde hafif bir etkiye sahiptir. Bu tür cüzdanlar, yalnızca finans ile değil aynı zamanda ruhsal zenginleşmeyle ilgilenen, zengin bir iç dünyaya sahip insanlar tarafından tercih edilebilir. Hemen Keşfet!

Sarı

Sarı renk; madeni paraların ve güneşin rengiyle ilişkilidir, bu nedenle bu ton sıcaklık, iyi enerji sembolüdür. Hemen Keşfet!

Turuncu

Turuncu renk, yeryüzü ve metal unsurlarını birleştirir ve ayrılmaz bir şekilde güneş akımları ile bağlantılıdır. Bu nedenle, bu tür şeyler nakit akışını çeker ve mal sahiplerinin refahı üzerinde olumlu bir etki yaratır. Hemen Keşfet!

Kırmızı

Kırmızının yorumu belirsizdir. Bu tür cüzdanlar para için bir mıknatıs gibidir. Amaçlarınızı gerçekleştirmeye yardım eden bu renk cüzdan zenginliği çeker ama bir yandan da paranızı amaçlarınız için harcamanıza yardımcı olur. Hemen Keşfet!

Pembe

Bu renk, dünyanın elementini ifade eder. Nakit akışınız için teşvik edilmeye ihtiyacınız varsa, cüzdanlarınıza pembe rengini tercih edebilirsiniz. Hemen Keşfet!

Mavi

Su unsurları, finansal alanda, kural olarak, bir para tahliyesi olan sabit bir akış anlamına gelir. Sabit gelirlerinizi önemsiyorsanız ve her zaman standartlarınızı korumak niyetindeyseniz mavi cüzdan sizin için oldukça ideal bir seçenek olabilir. Hemen Keşfet!

Kahverengi

Bu renk doğaldır ve gerçek deriden veya süetten yapılmıştır, bu nedenle engelsiz finansal akışlar bu tür modellere girer. Hemen Keşfet!